Strešné okná značky ROTO Fotovoltaika a solárne systémy Prenosné čerpacie stanice Stavebné materiály

Zostava strešných okien bez stredovej krokvy

Presne na mieru
Zostava strešných okien bez stredovej krokvy Montážou dvoch okien Roto vedľa seba, tzv. dvojčiat, ktoré sa robia na mieru, získajú obyvatelia podkrovných bytov ešte väčšie pohodlie, omnoho viac svetla a vzdušnejší priestor. Dômyselná konštrukcia s tesným lícovaním zaručuje, že je medzi oboma oknami len minimálna vzdialenosť. Vzniká tak dojem, akoby okenná tabuľa bola jeden kus. V priestore vymedzenom maximálnou vzdialenosťou krokví 2,8 m na šírku a 1,8 m na výšku medzi parapetom a stropom je možné splniť takmer akékoľvek prianie. Dodanie trvá len 8 pracovných dní.
Prehľad výhod
  • Pohodlné riešenie na mieru

  • Optimálne využitie a presvetlenie priestoru

  • Dokonalé zladenie s interiérom

  • Dodanie do 8 pracovných dní

  • Bezproblémová montáž príslušenstva

Funkcie
Vzhľad bez rušivých prvkov
Malá hĺbka pomocnej krokvy medzi oboma strešnými oknami umožňuje dokonalé využitie a presvetlenie priestoru. Pomocná krokva je po celej šírke obložená plastovým vnútorným ostením s ľahkou údržbou a v úprave ladiacej s oknom. Okno tak na pohľad pôsobí harmonicky.

Vrátane pridanej hodnoty
Pri montáži dvoch okien vedľa seba môžete na okenný rám namontovať ľahko a presne na mieru dve vonkajšie rolety Roto. To znamená nielen optimálnu reguláciu dopadajúceho svetla, ale tiež ochranu pred extrémnou horúčavou alebo chladom. K montáži dvoch okien vedľa seba odporúčame sériovo dodávanú, predom namontovanú zatepľovaciu sadu, ktorá siaha až k hornému okraju okenného rámu. Ušetríte tak energiu ako aj náklady na vykurovanie.
RAVEN Slovakia s.r.o.
Na pasekách 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 0905 567 331
E-mail: sales@ravensk.sk