Strešné okná značky ROTO Fotovoltaika a solárne systémy Prenosné čerpacie stanice Stavebné materiály

O nás

Vítame Vás na stránkach spoločnosti RAVEN Slovakia s.r.o.

Spoločnosť RAVEN Slovakia s.r.o. je obchodná spoločnosť a pre svojich zákazníkov už niekoľko rokov ponúka sortiment, ktorý v dnešnej dobe musí spĺňať náročné kritériá kvality, primeranej ceny a rýchlej návratnosti investície.

Základné oblasti, kde sme pripravení našim zákazníkom poradiť a pomôcť zorientovať sa v širokom produktovom portfóliu, prípadne náročnej problematike legislatívy, alebo ponúknuť nové možnosti pre biznis a prevádzku sú:

  • Strešné okná značky ROTO
  • Obnoviteľné zdroje energie 
  • Prenosné, samoobslužné čerpacie stanice
  • Stavebné materiály
Stratégiou spoločnosti je poskytovať produkty a služby s vysokou pridanou hodnotou pre zákazníka. Spokojný zákazník je pre nás najlepšou vizitkou úspešne uzavretého obchodného vzťahu.
Riadime sa pravidlom, že obchodný vzťah nekončí predajom produktov a služieb, ale práve naopak, týmto momentom len začína. Poskytovanie popredajného poradenstva a servisu našim zákazníkom je samozrejmosťou.
Spolupracujeme s vybranými a overenými spoločnosťami, u ktorých sme schopní garantovať nami deklarovanú kvalitu a prístup.


Prvá Stavebná Sporiteľňa a.s. Nakupujte strešné okná značky ROTO výhodne s kartou výhod od PSS!

Spoločnosť RAVEN Slovakia s.r.o. poskytuje 18% zľavu na všetky výrobky značky ROTO pri predložení karty výhod od Prvej Stavebnej Sporiteľne a.s.


Karta Výhod PSS


RAVEN Slovakia s.r.o.
Na pasekách 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 0905 567 331
E-mail: sales@ravensk.sk