Strešné okná značky ROTO Fotovoltaika a solárne systémy Prenosné čerpacie stanice Stavebné materiály

Plisovaná roleta

Atraktívna a účinná
Plisovaná roleta Pri vnútorných doplnkoch hrá dôležitú úlohu výber dekoru. Dekor je prvok, ktorý oživuje pôdny byt, zvýrazňuje ho a dodáva mu jednoduchým spôsobom osobný charakter. Spoločnost Roto Vám pri výbere farby, štruktúry a vzoru ponúka veľa možností. Môžete si tak vybrať dekor, ktorý bude dokonale ladiť s vaším zariadením. Ďalšie informácie získate u našich partnerských špecializovaných predajcov s vystavenými výrobkami.
Prehľad výhod
  • Príjemná atmosféra v miestnosti behom dňa

  • Plynulé ovládanie v bočných vodiacich lištách

  • Voliteľný doplnok: elektrické ovládanie

  • 5 druhov látky, 35 dekorov a farebných odtieňov

  • Ešte väčšie pohodlie ponúka plisovaná roleta Duo: dve plisované rolety v jednej kazete, napr. tieniace pre denné svetlo a zatemňujúce pre noc

  • Ovládanie zatemnenie Duo jednotlivo alebo súčasne

Funkcie
Veľký výber

Či už chcete ochranu proti slnečnému svetlu, zatemnenie alebo len dekoráciu, ponuka plisovaných roliet Roto je dosť široká na to, aby sme vám mohli splniť každé prianie. Rolety sa sťahujú a vyťahujú plynule a vyberať môžete podľa kvality látky alebo podľa funkcie. Dodávame tiež variantu, ktorá v sebe spája dve funkcie. Podľa toho, akú máte predstavu o pohodlí, môžete zvoliť manuálne alebo elektrické ovládanie.

Praktické a pekné

Plisované rolety sa vyrábajú z látok rôznej kvality s najrôznejšími dekormi a v mnohých farebných odtieňoch. Na výber sú ako priesvitné, tak nepriesvitné materiály. Roleta je vedená v bočných hliníkových lištách, a tak medzi roletou a profilom rámu nepresvitá svetlo. Zaoblené profily rámu v štýle typickom pre všetky výrobky Roto zaručujú mäkký prechod medzi roletou a oknom.
RAVEN Slovakia s.r.o.
Na pasekách 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 0905 567 331
E-mail: sales@ravensk.sk