Strešné okná značky ROTO Fotovoltaika a solárne systémy Prenosné čerpacie stanice Stavebné materiály

Nízkoenergetické elektrické kývne Designo R6. RotoTronic

Nízkoenergetické strešné okno
Nízkoenergetické elektrické kývne Designo R6. RotoTronic Systém RotoTronic dodá vašej streche inteligenciu. Strešné okná s integrovaným pohonom a ovládaním spĺňajú i tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu moderného bývania. Riešenie, ktoré stačí len zapojiť do zásuvky, obsahuje všetky potrebné komponenty k automatickému otváraniu a zatváraniu okna - presne podľa zásady „Plug & Play". Okno je už tiež pripravené na použitie najrôznejšieho príslušenstva. RotoTronic – život môže byť taký jednoduchý.

*Kombinovateľné v zostavách s oknami: Designo R8, Designo R6
Ovládanie
Elektrické rádiové – ovládanie pomocou diaľkového ovládača
Jednoduché ovládanie je v systéme RotoTronic samozrejmosťou. Najväčšie pohodlie ponúka variant elektrického rádiového ovládania. Rádiový prijímač je už zabudovaný do ovládania okna, okno a príslušenstvo sa potom ovládajú pomocou päťkanálového ručného diaľkového ovládača, ktorý nie je súčásťou dodávky. Elektrické rádiové ovládanie RotoTronic je pripravené behom niekoľkých minút: zástrčka napájacieho kábla sa zapojí do zásuvky, nastaví sa diaľkový ovládač – a je to!

Elektrické ovládanie – pomocou vypínáča
V snahe vyhovieť zákazníkom, ktorí často požadujú ovládanie pomocou vypínača, ponúkame tiež klasický variant elektrického ovládania s káblom. Používa sa úplne bežný vypínač, prípadne vypínač dodávaný spoločnosťou Roto, ktorý je potrebné objednať samostatne. Sada pre uvedenie tohoto variantu ovládania do prevádzky je ale súčásťou dodávky.
Prehľad výhod
  • Maximálna tepelná izolácia: Uw 0,84 W/m2K - svetová jednotka medzi strešnými oknami

  • Trojité izolačné zasklenie z tvrdeného bezpečnostného skla (možno objednať zasklenie s vonkajšou aktívnou samočistiacou vrstvou pre dlhšie čisté okenné sklá - označenie WDT R69A)

  • Zvýšená bezpečnosť a tesnosť vďaka štvorbodovému centrálnemu zatváraniu ovládaniu všetkých funkcií jednou rukou v dolnej časti okna

  • Dizajn v tej najlepšej podobe – položené hlbšie do strechy, rýchlejšia montáž

Tabuľka veľkostí
Tabuľka veľkostí
Technické vlastnosti
Sklon strechy: 15° – 90°
Plastový profil: ÁNO
Drevený profil: ÁNO
WD zatepľovací blok: ÁNO
Bez WD zatepľovacieho bloku: NIE
Možnosť zasklenia: 1
Veľkostí: 16
Rozsah otvorenia: 25 cm
Uzavretie: reťazou motoru
RAVEN Slovakia s.r.o.
Na pasekách 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 0905 567 331
E-mail: sales@ravensk.sk