Strešné okná značky ROTO Fotovoltaika a solárne systémy Prenosné čerpacie stanice Stavebné materiály

Aktuality

RAVEN Slovakia predstavila svoju novú web prezentáciu

Spoločnosť RAVEN Slovakia s.r.o. uviedla svoju novú web prezentáciu. "Zmenu našej web prezentácie považujeme za jednu z kľúčových úloh, nakoľko chceme našim zákazníkom poskytnúť čo najviac a najprehľadnejsích informácií o našich produktoch a službách. Samozrejme, vnímame tento krok ako významný ale zároveň aj ako prvý z množstva pripravovaných zmien v tomto roku. Verím, že naši zákazníci ako aj partneri uvítajú tieto zmeny pozitívne.", uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti, Ing. Juraj Bocz.
Výrazná zmena internetovej stránky nie je jedinou kľúčovou úlohou spoločnosti v tomto roku. Zámerom je poskytnúť zákazníkom čo najviac informácií o atraktívnych projektoch a službách ktoré RAVEN Slovakia s.r.o. realizuje a ponúka. 
Snahou spoločnosti je aj pomocou tohoto kroku sa dostať bližšie k zákaznikom ktorí majú záujem o kvalitné výrobky a služby za rozumnú cenu a radi si vyberajú v pohodlí svojho domova.


« V roku 2012 si zákazníci PSS, a.s. môžu uplatniť 18% zľavu na strešné okná značky ROTO     ROTO střešní okna s.r.o. predstavilo na veľtrhu For Arch produktovú novinku – plastové strešné okno v dekore Borovice a Zlatého dubu »
RAVEN Slovakia s.r.o.
Na pasekách 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 0905 567 331
E-mail: sales@ravensk.sk