Strešné okná značky ROTO Fotovoltaika a solárne systémy Prenosné čerpacie stanice Stavebné materiály

Aktuality

ROTO střešní okna s.r.o. predstavilo na veľtrhu For Arch produktovú novinku – plastové strešné okno v dekore Borovice a Zlatého dubu


Novinky pre jeseň 2011 - strešné okná Roto Designo v dekore Borovice a Zlatého dubu ponúkajú prepojenie plastového profilu s príjemným dojmom dreveného masívu a všetkých výhod plastových strešných okien Roto.


Plastové strešné okná Roto Designo sa vyrábajú už viac ako 20 rokov a ich životnosť je neporovnateľne vyššia než akéhokoľvek dreveného strešného okna. Sú vyrábané z osvedčených materiálov nemeckej kvality, preto výrobca garantuje na profil krídla i rámu 15 rokov záruky proti prasknutiu. Profil je odolný tiež proti UV žiareniu.


Plastové strešné okná Roto Designo R4 a R7 v dekore Borovice a Zlatého dubu sú štandardne vybavené dvomi druhmi izolačných dvojskiel so súčiniteľom prestupu tepla celého okna Uw = 1,3 W/m2K: Roto blueLine (..5) - tepelno-izolačné sklo, zvonku tvrdené, a Roto blueLine Plus (..8A) - tepelno-izolačné sklo, obojstranne bezpečnostné, so samočistiacou vrstvou Aquaclear, zvýšenou izoláciou proti hluku a prehrievaniu.

V podkroví býva často pomerne vysoká nadmurovka, bohužiaľ sa tým dosť zdvíha i výška spodnej hrany strešného okna. Preto sa všetky strešné okná Roto vyrábajú s multifunkčnou kľučkou dole na krídle a okno je tak ľahko ovládateľné.


Nový inovovaný dizajn v odtieni Antracit metallic kopíruje trend antracitových strešných krytín a na prvý pohľad upúta svojím inovatívnym vzhľadom a presvedčí, že patrí do novej generácie strešných okien Roto Designo. Podčiarkuje eleganciu celej strechy.Pre získanie ďalších informácií nás kontaktujte na: sales@ravensk.sk« RAVEN Slovakia predstavila svoju novú web prezentáciu    
RAVEN Slovakia s.r.o.
Na pasekách 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 0905 567 331
E-mail: sales@ravensk.sk